Середа, 24.04.2019, 04:02
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 77
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Чортківське районне комунальне радіомовлення

        Редакція Чортківського районного радіомовлення заснована 25 листопада 1994 року рішенням №26 Чортківської районної ради народних депутатів, як окремий засіб масової інформації районної ради народних депутатів. У 2009 році розпорядженням голови районої ради затверджено Статут редакції Чортківського районного комунального радіомовлення (надалі Редакція).

У своїй діяльності Редакція керується законами України „Про інформацію”, „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Статутом редакції Чортківського районного комунального радіомовлення та іншими нормативно-правовими актами, а також редакція будує напрямки своєї роботи відповідно до вимог ліцензії Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення (серія НР №0190-м) ), виданої 4 липня 2007 р. терміном на десять років.

Відповідно до вимог Конституції України редакція забезпечує реалізацію права громадян на інформацію у всіх сферах життєдіяльності Чортківського району. Передачі Чортківського районного радіомовлення носять здебільшого інформаційний характер, а по важливості теми і аналітичний.

Територія розповсюдження програм – м.Чортків та Чортківський район.

Уся стовідсотково інформаційна продукція ефірного часу є власного виробництва, та ведеться українською мовою. Загальний обсяг мовлення на першому каналі проводового мовлення (УР-1) становить 2 години 54 хвилини на тиждень. Сітка мовлення: понеділок та четвер – 06.30 – 06.44, вівторок, середа та п’ятниця – 10.30 – 10.59(дані відрізки часу не використовуються , коли транслюється сесія Верховної Ради України) та п’ятниця з 14.00 до 14.59.. Оператор телекомунікацій – ЦЕЗ №7 Тернопільської філії ВАТ «Укртелеком». Кількість  радіоточок – 2228.

У своїй роботі редакція орієнтується на висвітлення діяльності органів виконавчої та представницької влади, правових структур, важливих процесів, що відбуваються у сфері економіки району та соціальному житті. Події і факти висвітлюються через призму змін у суспільному житті, реформувань і окремих новацій та ініціатив. Також проводяться записи радіопередач за участю депутатів районної ради, спеціалістів служби у справах дітей РДА, працівників ДПІ в Чортківському районі, працівників медичної галузі району, працівників санепідемстанції, працівників управління юстиції, працівників прокуратури району,  та ін.

Про зміст передач, підготовлених до ефіру, свідчать назви рубрик радіопередач, які найчастіше звучать в ефірі:Новини Чортківщини, Духовна скарбниця, Батьківський лекторій, Музика нашого краю, Сонечко, Говорить депутат районної ради та інші.

 

При редакції діє осередок журналістської організації що налічує 5 членів, а також періодично проходять практику випускники вузів нашої області, а також факультету журналістики Львівського національного університету. Ведеться тісна співпраця із обласними та всеукраїнськими засобами масової інформації, періодично готуються інформаційні матеріали для обласного радіо та ранкових ефірів обласного державного телебачення. Запроваджено запис оригінальних дисків із надруком, що містять передачу для іменинників із вітаннями. Періодично проводяться зустрічі із активними радіослухачами для розширення слухацької аудиторії, а також інтерв’ю із цікавими людьми краю, артистами та представниками влади. Редакція Чортківського радіо першою в області, після Тернополя, перейшла на цифрову компютерну обробку матеріалу для покращення якості звучання в ефірі. Постійно проходить обмін досвідом із аналогічними радіомовленнями Тернопільської області та України, зокрема Кремецьким радіо, радіо «Верховина», Коломийське «Сяйво», Чернівецька «Буковина» та ін.

Станом на 2012 рік у редакції працює 2 штатні одиниці – редактор та бухгалтер-кореспондент. Кореспондентський пункт обласного телебачення зупинив свою роботу у 2008 році через відсутність оновлення матеріально-технічної бази та забезпечення заробітньої плати працівника. До цього корпунктом відзнято ряд фільмів про туристичну та інвестиційну Чортківщину, села Угринь та Біла, ряд масових та урочистих заходів, освячення духовних святинь нашого краю.